Uitvoering dijkversterking van start
Begin januari zijn bij Herxen de voorbereidingen voor de dijkversterking gestart. Zo komt er een nieuwe parallelweg voor het werkverkeer, de Kromme Koeweg wordt verbreed en er is een tijdelijk projectkantoor.
IJsselwerken voert uit en geeft de nodige informatie. Dat doen ze onder andere via hun website www.ijsselwerken.nl Via deze site kunt u zich ook aanmelden voor hun nieuwsbrief.
IJsselwerken heeft ook een speciale app ‘IJsselwerken’ gemaakt met nieuws, de planning van de werkzaamheden, met wie u contact kunt opnemen bij vragen en andere waardevolle informatie over de dijkversterking. De app is te downloaden via de Google Play Store (voor Android) en de Apple App Store (voor iPhone/iPad). Tip: geef via de app aan welke deelprojecten u wilt volgen en krijg automatisch het meest actuele nieuws.
