Neem een kijkje in Kindcentrum Olst tijdens het open huis op 17 april

Benieuwd hoe Kindcentrum Olst is geworden? Op vrijdag 17 april openen de deuren voor inwoners tijdens een open huis van 15.00 tot 17.00 uur. Iedereen is van harte welkom om binnen een kijkje te nemen en de sfeer te ervaren in het gebouw waar basisscholen IJsselwijs en Opwaardz en kinderopvang KOOS sinds 3 maart samenwerken.

Ook het consultatiebureau van de GGD, spreekruimtes voor logopedie en kinderfysiotherapie en de nieuwe gymzaal zijn geopend. Het kinderdagverblijf is niet toegankelijk, maar via beeldmateriaal krijgt u toch een indruk van deze ruimtes.

Eerder op de dag is er een officiële opening voor genodigden, zoals bouwpartners en omwonenden. Adres Kindcentrum: Averbergen 57 in Olst. Kom bij voorkeur lopend of met de fiets. Komt u toch met de auto? Parkeer dan bij sporthal De Hooiberg in de buurt.  
Meer informatie: www.kindcentrum-olst.nl.

Deel dit
Mail
Bellen