Kent u iemand die een lintje verdient?

 
Bijna iedereen zal die vraag met ‘ja’ beantwoorden. Want overal zetten mensen zich langere tijd in voor vele maatschappelijke doelen. Vaak onbetaald, zonder eigenbelang, in alle bescheidenheid. Om in aanmerking te komen voor een Koninklijke onderscheiding moet iemand eerst worden voorgedragen. En u kunt daarvoor zorgen! 

Lintjesregen Olst-Wijhe

Aanlevertermijn voor de lintjesregen van april 2027

Wanneer u iemand uit onze gemeente wil voordragen voor een Koninklijke onderscheiding moet uw complete voorstel uiterlijk 1 juni in het jaar daarvoor bij de burgemeester zijn ingediend. Dit betekent dat een compleet voorstel voor de lintjesregen van 23 april 2027 uiterlijk op 1 juni 2026 gereed moet zijn.

Wilt u iemand voor een ander moment in het jaar voordragen? Dan moet uw aanvraag ten minste zes maanden voorafgaand aan de datum van uitreiking bij de burgemeester zijn ingediend.

Contact opnemen

Wanneer u iemand uit onze gemeente wil voordragen voor een Koninklijke onderscheiding neemt u telefonisch contact op met het bestuurssecretariaat van de gemeente Olst-Wijhe via telefoonnummer 14 0570. Zij gaan graag met u in gesprek en kunnen op basis van uw informatie een inschatting maken of de verdiensten van uw kandidaat bijzonder genoeg zijn om in aanmerking te komen voor een Koninklijke onderscheiding. Zij begeleiden u ook bij het maken van de aanvraag.

Deel dit
Mail
Bellen